Kategori:
Masif Panel
Yorumlar: 0

Ahsap Tezgah

ahsap tezgah

 

Ahşabın büyülü dokusunu mutfagınızda hissetmek ister misiniz? Ahsap tezgah doğal, insana yakın ve sıcak bir malzemedir. diger yapı malzemeleriyle karsılastırıldıgında ahşap kaynagı  en kolay bulunan ve en cabuk yenılenebilen bir yapı malzemesidir. yeterli dirence sahıp olmasının yanı sıra oldukca hafiftir. geniş renk, doku ve boyut ceşitliliğine sahip oldugundan üstün estetik özellik tasır.

mutfak esyalarımızın cogunda agaca yonelmeye basladık. saglık ve görüntü acısından ne kadar kullanıslı oldugunu bilmeyen yoktur. esyalarımız ahsap olamaya basladıysa bunu mutfak tezgahında kullanmayı neden düsünmeyelim ki? evet! yeni bir trend daha doguyor. bu yeni ürünümüzün adı Ahsap Mutfak Tezgahı. bu yeni trend ünlü isimleri de esir almış durumda. %100 dogal olması ve katkısız bir şekilde üretilmesi herkesi cezbediyor.ahsap mutfak tezgahında fabrikasyon bir işlem bulunmamaktadır , bu da ahsap tezgahlara katılan artı bir özelliktir.

 

ahsap, kimyasal maddelerin cogundan zarar görmez. doğal olarak kendi cevresiyle kimyasal dengede bulunur. ahsap malzemenin kristalleşme ve yorulma özellikleri yoktur. hadi bu yeni ahsap tezgah furyasından sizde nasibinizi alın.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir