Ahşap Mutfak Tezgahı

ahşap mutfak tezgahı

Ahşap TezgahAhşap tezgahlar, konu mutfak olduğundan ayrı bir öneme sahiptir. Herkes gibi sizde; tamamen doğal, hijyenik ve saf bir mutfak tezgahı istersiniz. Aynı zamanda modern, şık ve kullanışlı olmalı dersiniz. Zamanın zevklerine, yıpratmalarına, eskitmelerine karşı koysun istersiniz. Asla modası geçmesin, her an en güzel mutfak tezgahı benim olsun dersiniz… Bir türlü adını koyamazsınız ama birisi kulağınıza eğilip  “Ahşap” dediğinde Evet! diye haykırmak istersiniz. Ahşap Mutfak Tezgâhlarının iste böyle bir büyüsü vardır.

Doğal ağacın insanlığın ilk tarihinden beri hayatımızdaki modası hiç bitmemiştir. Çünkü o bizden bir şeydir. Ağaca güveniriz. Onu severiz. Onun sıcak dokunuşunu çok iyi biliriz. Sahip olduğumuz bir eşyanın o doğallıkta olmasını isteriz. Çünkü onu hissederiz. Hangi şekle girerse girsin onun yaşayan bir şey olduğunu çok iyi biliriz.

Konu mutfak tezgahları olduğunda da aynı şeyleri isteriz. İşte o yüzden ihtiyaç duyduğunuz her şeyi aynı anda karşılayan tek seçenek vardır: Ahşap tezgah

Serender Ahşap, ahşap mutfak tezgahı satışlarında müşteri odaklı çalışma prensipleri ile en çok tercih edilen firmalardan biri olmuştur. Arzu edilen ticaret anlayışı ve modern bakış açısı ile beklentilerinize en iyi çözümü üretmek için çalışıyoruz. Bkz: Müşteri Odaklı Çalışma Prensiplerimiz

 

Neden Ahşap Tezgah?

 • Uzun Ömürlüdür
  Bilinenin aksine ahşap tezgah uzun ömürlüdür. Ağacın dayanıklı yapısı ve tezgah üretiminde kullanılan aynı doğallıkta cilası bir ahşap tezgahı diğer alternatiflerinden çok daja uzun ömürlü kılar.
 • Yangına Dayanıklıdır
  Ahşap, ısı geçirmeme ve kömürleşme özelliklerinden dolayı yangına 30-90dk dayanabiliyor. Petrokimya içeren diğer tezgahlar yangın etkisini artırırken ahşap tezgahlar kolay kolay alev almaz.
 • Bakımı Kolaydır
  Ahşap mutfak tezgahınızı çoğu zaman nemli bir bez ile kolayca temizleyebilirsiniz. Koruyucu doğal cilası sayesinde leke tutmaz. Küçük çizikleri ise, basit bir zımpara yardımı ile kolaylıkla gidermeniz mümkündür.
 • Temiz ve Fonksiyoneldir
  Ahşap Mutfak Tezgahları, modern görüntüsünün arkasında doğanın saflığını taşır. Geçiş noktalarındaki zarifliği, duyularınızı harekete geçirir. Hijyenik olması, doğası gereğidir. En sevdiklerinizi güvenle emanet edebilirsiniz
 • Doğal ve Zarasızdır
  Doğanın özünü içinde barındıran ahşap, doğası gereği masiftir. Parlatıcı birleştirici malzemeler de dahil ahşap tezgahlar organiktir. Doğal olarak zararsızdır. Ahşap mutfak tezgahınıza her şeyinizi emanet edebilirsiniz
 • Modern ve Şıktır
 • Bir Ahşap Mutfak Tezgahının modası asla geçmez. O doğası gereği her zaman asildir. Zamanın değişimi onun için biriken hikayelerden ibarettir. Asla demode olmaz. Diğer alternatifleri gibi unutulup gitmez.

Ahşap Mutfak Tezgahları Hakkında


Ahşap Tezgah Çözümleri | SERENDER AHŞAP
Ahşap Tezgah tercih ederek birçok şeye aynı anda sahip olursunuz. Bir mutfak tezgahı için ahşap, vazgeçilmez bir seçenektir.