Kategori:
Masif Panel
Yorumlar: 0

Köşe Ahşap Mutfak Tezgahı

Küçük mutfaklarda dolap ve tezgah alanları az olmakla beraber çoğu kişinin mutfak eşyaları sıkış tıkış olmaktadır.düzenin önemli bir yere sahip olduğu mutfaklarda tezgah alanını arttırmak için köşeli mutfak fikrini düşünmenizi öneririz.

köşe tezgah

köşe tezgah

Köşeli ahşap mutfak tezgahları depolama alanını maksimum sayıya çıkartarak üst üste yığılan tencere vb. eşyaların düzene girmesini sağlar. köşede kullanacağınız evye ile kör köşeleri verimli kullanarak tezgahın büyük olmasını sağlayıp, kullanılan ahşap tezgah ile hem daha sağlıklı hem de yenilenebilir bir ürüne sahip olabilirsiniz.

köşe ahsap tezgah

köşe ahşap tezgah

Köşeli ahşap tezgahların pürüzsüz dokusu sayesinde pürüzler arasına yerleşebilecek mikroplar ve bakteriler engellenerek sağlıklı bir malzeme olması sağlanır. ahşap tezgahların üstüne uygulanan cilalar sayesinde kir ve leke tutmaz, nemden dolayı kabarması engellenir.

koseli-mutfak-tezgahlari-

koseli-mutfak-tezgahlari-

Ev hanımların kullanışsız olarak gördüğü ve genellikle değerlendirmekten geri kaldığı yerlerdir köşeler. köşeli ahşap tezgahlar sayesinde mutfağının estetik güzelliği bozulmadan çözüm bulunabilir.

koseli-mutfak-tezgahlari

koseli-mutfak-tezgahlari

Mutfak ve ya cafe ler de kullanılan köşe adalar da kullanışlı olmakla beraber müşterilerin rahat etmesi ve kullanım alanını artmasından dolayı müşteri sayısının oturma alanı arttığından işletmeciler tarafından çokça tercih edilmektedir. sizlerde modellerimize bir göz atmak ister misiniz ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir