Masif panel ürünler ağaç türü kalitesi ve boyutları esas alınarak fiyatlandırılır. Masif panel fiyatları verilirken metrekare cinsinden ölçü kullanılır.

Panel üreticilerinin öncelikle ağaç türünün yaygınlığına göre belirledikleri fiyatlar, üretim maliyetleri de değerlendirilerek oluşturulur.

Aynı boy ve ölçülerde hatta kalitedeki çam masif panel fiyatı ile meşe masif panel fiyatının farklı oluşu bundandır.

Serender Ahşap olarak masif panel fiyatlarımızı belirlerken güncel avantajları ve kampanyaları çok ciddi olarak değerlendirmeye alırız. Arz talep dengesinin en avantajlı şartlar altında oluşması için tedarik mekanizmalarımıza yön veririz.

masif panel fiyatları

En uygun masif panel fiyatları

Gerek ithal, gerekse yerli üretim masif panelleri en uygun fiyatlarda temin eden firmamız, yoğun dönemlerdeki talebe karşılık vermek ve müşterilerimizin fiyat dalgalanmalarından etkilenmesini engellemek için gerekli stoğu bulundurarak profesyonel bir arz mekanizması sağlar.

Masif ahşap fiyatlarından ciddi bir rekabet yarışına giren Serender Ahşap, ürün ve hizmet kalitesinden asla ödün vermez.

Aşağıdaki listeden masif panel fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz. Güncel fiyat listelerimiz için firmamızla iletişim kurmayı ihmal etmeyin. Dönem ve ara dönemlerde sunduğumuz kampanyalardan haberdar olmak için temasta kalın.


 İlginizi çekeceğini düşünüyoruz: