Kategori:
Masif Panel
Yorumlar: 0

Siyah Mutfak Tezgahı

Mutfak tezgah zevkleri eskiyle karşılaştırıldığında büyük bir değişim gösterdi. klasik ve sıkıcı renkler kendini asalet timsali renklere bıraktı. asalet denildiğinde akla ilk gelen renk siyahtır elbette. siyah rengin diğer renklerle olan uyumuna diyecek yok. her türlü tasarıma ve dekorasyona uyum sağlayacak hatta bir artı kazandıracaktır. sizde mutfağınızda siyah tezgahı tercih ederek modern bir görüntü elde edebilirsiniz.

Çalışan insanların zaman sıkıntısı içinde olduğu ve ev işlerinde pratikliğe yöneldikleri gün gibi ortada. leke ve kir belli eden uzun uğraşlar sarf ettiren ve üstüne üstelik yapılan işin saniyeler içinde yok oldu bir yerdir mutfak tezgahları. dağılması ve pislenmesi için göz açıp kapatmak bile yeterli olabiliyor çoğu zaman. böyle bir yere yenilikçi bir çözümle SİYAH MUTFAK TEZGAHI yla karşınızdayız. leke belli etmeyen siyah mutfak tezgahlarını sil ve geç. hem pratik hem estetik görüntüye sahip olmasından dolayı tüm dikkatler artık onun üzerinde.

Mutfaklar artık sadece yemek yapılan yer olmaktan çıkıp yasam alanımızın bir parçası haline geldi. belki gününüzün çoğunu mutfakta geçiriyor olabilirsiniz.bundan dolayı günlük yaşadığınız yer olan mutfak dekorasyonuna eskisinden daha çok önem veriyoruz. küçük değişikliklerle mutfağınızı değiştirebileceğiniz gibi sizde radikal bir karar verin ve son zamanların en çok tercih edilen ürünü SİYAH MUTFAK TEZGAHINI mutfağınıza taşıyın.

tezgah

tezgah

Mutfağınızın boyutu size küçük geliyorsa siyah tezgahla kombinlenen  beyaz tezgah arası fayanslarla ve beyaz aksesuarlarla mutfağınızı modernlikle buluşturabilirsiniz .siyah ve beyaz tonlarını taşıyan parke ve halılarla şıklığını taçlandırabilirsiniz.

siyah tezgah

siyah tezgah

Eğer yeterli büyüklüğe sahip bir mutfağınız varsa sıradanlıktan daha ileriye gidebilirsiniz. belki ilk bakışta size garip gelse de siyah dolap ve siyah tezgah fikri sizi örneklendirildiğinde sizi cezbedebilir. siyah tezgahın ruhunuzda uyandırdığı yenilikçi fikirlerle yemekleriniz artık birer sanat eseri.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir